HAKKIMIZDA

1960 yılında Hamdi Topal tarafından yeraltı petrol tankı imal etmek üzere kurulan Samsun Kazan Sanayi Tic. Ltd. Şti. 59 yıllık birikimi ile Samsun'da sektörünün önde gelen firmalarından biridir.  Isı grubuna yönelik ürünlerin tamamını imal eden firmamız yoğun olarak Karadeniz Bölgesine hitap etmekte bunun yanı sıra Doğu Anadolu ve İç Anadolu bölgesindeki taleplere de cevap verebilmektedir.  Lastik ayakkabı, su ürünleri, süt ürünleri gibi gıda sektöründe faaliyet gösteren firmaların gerek buhar santralleri gerek makine teçhizatlarının imalatı konusundaki taleplere en teknolojik makine parkıyla cevap veren firmamız imalat satış ve satış sonrası hizmetlerimizde de öncelikli prensip olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Doğalgaz sektöründe altyapı, ürün çeşitliliği ve satış sonrası verdiği hizmet ve özellikle merkezi ısıtma sistemlerine yönelik dizayn ettiğimiz kalorifer kazanlarının yüksek verimli olması nedeniyle yoğun olarak tercih edilen bir marka olan Samsun Kazan Sanayi ISO 9001 Kalite belgesi ile 6500 m2 lik alanda üretimine devam etmektedir. 
Halen üretimine devam etmekte olduğumuz SAMSUN KAZAN® tasarımları ile piyasalara sunduğumuz ürünlerimizi konu alan bu web sitemizle mevcut ürünlerimizin yanı sıra özel siparişlerinize de cevap vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini görmek, bizler için en büyük başarı ve mutluluktur. İlgi ve güveninize layık olabilme ümidiyle

Saygılarımızla...